پیوند زدن : دستگاه لیزر رازقی و نا امیدی رازقی

پیوند زدن : دستگاه لیزر رازقی و ناامیدی رازقی را می اقتدار بوسیله پیوند روی ناامیدی سفید ( چمپا ) هم زیاد کرد . در فصل بهار لینک و پیوند شکمی یا مجاورتی مطلوب است و در پائیز لینک و پیوند شکافی رجحان داراست . حسن این روش تکثیر آن است که چون یأس سپید را می توانایی تقریبأ در هر جور آب و خاک عمل آورد و مانند دستگاه لیزر های رازقی و ناامیدی رازقی به خاک هوموسی زمین ها جن دستگاه لیزر ی احتیاج ندارد و با پیوند آنان روی پایه یاس می بضاعت و توان از زحمت تهیه و تنظیم خاک هوموس رهائی یافت و از دادن آب قلیائی هم نگران نشد .

نا امیدی رازقی

نیاز های نوری :

افتاب ملایم باشد وافتاب تند اهواز حتما برای این گیاه بویژه در فصل‌تابستان زیان آور است . داخل منزل در محلی نورگیر می توانید گیاه را نگه داری فرمائید .


دما و آب و هوای ایده آل :

آب و هوای مطلوب آن سرزمینهای معتدل گرم و مرطوب می باشد , امروزه پرورش آن بصورت دستگاه لیزر دانی در استانهای گیلان , مازندران , عجم و خوزستان بیشتر به هم پیوسته است .

کاربردها :

از این دستگاه لیزر برای ساخت بو و چای معطر منفعت می شود .

خواص دارویی و درمانی :

بوی شیرین دستگاه لیزر یأس به اندازه والیوم آرامش بخش است و فارغ از هیچ عارضه جانبی اعصاب و روان را التیام می ‌دهد .

نسخه برداری ‌های مغزی نشان اعطا کرد که‌این مولکول‌ ها روی ماده شیمیایی جانور در سلول‌ های عصبی موسوم به گابا تاثیر می ‌گذارد و با آهسته کردن این سلول ‌ها , اضطراب را کسر کرده و آرامش را تقویت می ‌کند .

عصاره این گیاه در طب سنتی کاربرد دارااست . از این گیاه برای معالجه هپاتیت در جنوب چین , به کارگیری میگردد . همچنین دارای قابلیت و امکان ضدّ ویروسی است . عصاره جوانه‌های تازه دستگاه لیزر منجر کاهش قابل توجه پروژسترون می‌شود . بو یاس آرام‌بخش , تسکین‌دهنده و خواب‌آور ذکر شده شده‌است و برای کاهش افسردگی و استرس اثرگذار است .

طریقه مصرف :

کود دهی :

از موقعیکه غنچه دستگاه لیزر ها ظاهر می‌شود حتمأ باید بپای بوته کود بخشید . بهترین کود ارگانیک که باغبانان با تجربه مصرف می نمایند , شیره کود گوسفندی است و شیوه تهیه آن به این طرز است که ۲ الی ۳ قاشق سوپخوری شیره کود را بعد از بهم زدن بپای هر دستگاه لیزر دان می ریزند . در محلهائی که تنظیم کود ارگانیک مشقت بار است , مصرف کود شیمیائی ترکیب سولفات آمونیم و فسفات آمونیم به نسبت ترتیب سه و یک و بقدر یک قاشق طعام خوری در هر دو هفته از میانه فصل بهار به بعد توصیه می شود .

یأس رازقی

هرس :

بعداز اتمام دستگاه لیزر دهی برای کمک به جوانه زنی و خوبتر کردن ظاهر آن را هرس نمائید .

آبیاری :

دفعات آبیاری به مقتضای فصل و مرتبه حرارت محفظه فرق می کند . در فصل تابستان بویژه در موسم دستگاه لیزر دادن باید روزی یکبار به آن آب بخشید .

آفات و بیمارها :

حشره‌هایی نظیر شته که خالهای سیاه و سبز دارند از آفات این گیاه به شمار می روند . ابتدا گیاهتان را بامحلول رقیق اب ولرم وصابون ( یا تعدادی قطره مایع ظرفشویی ) تمیز فرمائید و در چهره رفع نشدن نقص‌ از فروشگاههای دستگاه لیزر و گیاه ضد آفت دلخواه برای آن را خریداری فرمائید .

گونه های گونه های :
محققان گیاه شناس سه جور متمایز از این دستگاه لیزر به نامهای تحت تشخیص داده اند : 1ـ جور بلا Bela در مصر , شبه جزیره ایالات متحده عربی زنبق کویت و بحرین و بنگال 2ـ جور موتیا Motia در پنجاب هندوستان و سریلانکا 3ـ جور موگرا Mogra یا این که Moghra در هندوستان , چین , افغانستان و کشور ایران .

عکس هایی دیگر از یاس رازقی :


یأس رازقی 1
ناامیدی رازقی 1
نا امیدی رازقی 2
یأس رازقی 2
ناامیدی رازقی 3
یاس رازقی 3
یاس رازقی 4
یأس رازقی 4
نا امیدی رازقی 5
یأس رازقی 5
یاس رازقی 6
یأس رازقی 6
یاس رازقی 7
نا امیدی رازقی 7
ناامیدی رازقی 8
نا امیدی رازقی 8
نا امیدی رازقی 9
یأس رازقی 9
یأس رازقی 10
یاس رازقی 10
یاس رازقی 11
یأس رازقی 11
نا امیدی رازقی 12
یاس رازقی طریقه و مجال تعویض دستگاه لیزر دان نخل مرداب :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *