فروش دستگاه لیزر نخل لاتانیا

پوشش دستگاه لیزر درخت در فصل‌زمستان به خواسته مراقبت جوانه انتهایی درخت که در نصیب میانی برگ‏ها قراردارد واجب است . پوشش پلاستیکی موجب تراکم رطوبت و پوسیدگی جوانه انتهایی می‏شود به همین منظور بهتر است به جای نایلون از گونی یا برگ‏های کم آب استعمال شود . در شرایطی که از پوشش نایلونی بهره می‏کنید حتماً آن را ترک سوراخ فرمایید تا هوا به مقدار کافی تهویه شود .
دستگاه لیزر
نیاز به فروغ و روشنایی و حرارت :

مكا دستگاه لیزر ن آفتابی و گرم با تهویه عالی در فصل تابستان و محیطی خشك با دمای ۱۰ - ۵ رتبه سانتی‌گراد در فصل‌زمستان .

بعد از این كه گیاه به اندازه كافی رویش كرد می‌توان آن را در هوای آزاد و محیطی محفوظ نظیر حیاط قرار داد . برگ‌هایی را كه قهوه‌ای شده با قیچی حذف كنید . در فصل تابستان خاك دستگاه لیزر دان را همیشه مرطوب نگهدارید . دستگاه لیزر دان پلاس دستگاه لیزر تیكی یا این که چوبی باریك و بلند برای كاشت نخل مناسب است .

ازدیاد و نشر پالم واشینگتون :
دستگاه لیزر
بذر جدید را بعداز یکسری روز خیساندن , در خاكی سبک و مغذی و در جایی با دمای ۳۰ - ۲۵ درجه سانتییگراد بكارید . جوانه‌زنی بذرها مقطع یک تا 2 ماه طول می‌كشد .
اسم همگانی : پالم فنیکس , پالم فونیکس , نخل فینیکس , نخل ققنوس , خرما قد کوتاه یا این که مینیاتوری
دستگاه لیزر

اسم ان دستگاه لیزر یسی &# نحوه دستگاه لیزر آماریلیس , Pigmy Date Palm

خانواده : پالمینه ها ( نخلینه ها ) Palmaceae

کاربردها در محوطه سازی و فضای سبز : تک درخت , مرکز روئت کرد , چمن کاریها

رنگ برگ : سبز تیره در هنگام بلوغ برگ

نام علمی : Phoenix roebelenii

شکل برگ : برگ های شانه ای

معرفی گیاه :

این نخل زیبا و دوستداشتنی ساکن بخش ها جنوب شرق آسیا است . دماهای ذیل صفر را برای بازه کوتاه تحمل می نماید اما استعداد یخزدگی در زمان طولانی در دماهای زیر - 5 یا این که - 10 درجه را داراست .

انتشار و ازدیاد :

به صورت کلی نخل ها از هر نوعی که باشند به وسیله کاشت بذر آنها و یا این که پاجوش ازدیاد می یابند اما جدا کردن پاجوش سهل ترین رویکرد برای تکثیر انواع نخل ها است . ولی با کاشت بذر هم تکثیر میشود که در اوایل بهار در حرارت 15 تا 25 درجه سانتیگراد , بذرها پس از 1 تا 2 ماه سبز می گردند .

محافظت :

هر چند به مکانهای سایه آفتاب هم وفق پیدا می کند ولی مکانهای پرنور و آفتابی را بسیار می پسندد .

در ابیاری زیاده روی نکنید و در فاصله دو آب پاشی حوصله نمایید تا سطح خاک پاره ای کم آب شود تا از حمله حشره‌ها و یا پوسیدگی ریشه پرهیز به فعالیت آید .

آبیاری :

همانند انواع نخل ها به صورت تروتمیز و خیر مضاعف , به آب پاشی نیازدارند . در هنگام آب پاشی خاک آن همیشه مرطوب باشد البته توجه شود که غرقابی نگردد زیرا این برهان منجر پوسیدگی ریشه به مرور دوره می‌گردد .

خاک مناسب :

خاک دلخواه برای پالم فونیکس مینیاتوری مخلوط خاک برگ و تورب است و خاکهای مغذی و سبک سبب رشد بسیار مناسب برگهای آن و افزایش جوانه زنی در فصل بهار می گردد .

کود دهی :

از فصل بهار تا وسط پاییز هر ماه یک بار کود مایع به غلظت ۲ گرم در لیتر برای آن پیشنهاد میشود البته در صورتیکه خاک مغذی و مناسب باشد این میزان نیز اضطراری نیست .

نخل فونیکس از گیاهان بیرونی است اما چنانچه به خانواده نخلها و حفظ از آن ها در منازل و فضاهای بسته عشق و علاقه مندید میتوانید از نخل کنتیا KENTIA , نخل کامه دورا یا این که شامادورا CHAMAEDOREA , پالم چمپیروپس یا این که کمپروپس CHAMAEROPS و پالم اکسلسا EXCELSA استفاده فرمایید .


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *